Restoran ve Ocakbaşı

Güncelleme: 3 Ekim 2022, Görüntülenme:1673

DOSAB RESTORAN

Demirtaş Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, 2007 yılından bu yana restoran hizmetini sunuyor. DOSAB Restoran, 2009 yılından itibaren ise Çiğdem 2.Sokaktaki Sosyal Tesisler bünyesinde yer alıyor. 2022 yılı başından itibaren dekorasyonu yenilenerek değiştirilen DOSAB Restoran'da Türk ve Dünya mutfağından seçkin lezzetler sunuluyor. Menüde, kahvaltı, pizzalar, makarnalar, ızgara çeşitleri, özel soslu etler, piliçler, döner, tatlılar yeralıyor. Ayrıca DOSAB Restoran'ın günlük menüsü de büyük beğeni topluyor.

HAFTALIK TABLDOT MENÜMÜZ ( 3 Ekim - 7 Ekim 2022)
3 Ekim Pazartesi Sebze Çorbası Soslu Fırın Köfte
4 Ekim Salı Tavuk Suyu Çorba Ispanak Yatağında Kuzu Sarma
5 Ekim Çarşamba Mercimek Çorba Kuzu Tandır
6 Ekim Perşembe Kara Lahana Çorba Pastırmalı Kuru Fasülye
7 Ekim Cuma Kelle Paça Çorba Döner

Restoran menü ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

DOSAB OCAKBAŞI

Ocakbaşı, DOSAB Sosyal Tesisleri bünyesinde Restoran ile entegre, ancak ayrı oturma alanlarıyla, rahat edeceğeniz nezih bir mekan olarak 2022 yılı ilkbaharında hizmet vermeye başladı. DOSAB Ocakbaşı'nda işin ehli ustalar, Antep'in eşsiz lezzetlerini sunuyor.

Sade Kıyma Kebabı, Sebzeli Kıyma Kebabı, Antep usulü Terbiyeli Kuşbaşı Kebabı, Patlıcanlı Kebap, Terbiyeli Antep Küşleme, Urfa Lahmacun, Antep Lahmacun ve Çiğ Köfte gibi tatlar, DOSAB Ocakbaşı'nda mutlaka tatmanız gereken lezzetlerden bazıları...

Ocakbaşı menü ve fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Rezervasyon ve ayrıntılı bilgi: 0224 261 29 57