BTSO Başkanı İbrahim Burkay`a Ziyaret

Güncelleme: 15 Eylül 2017, Görüntülenme:1889

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay’ı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte ziyaret eden DOSAB Başkanı Ersan Özsoy, “İbrahim Burkay başkanlığındaki ekibin Bursa ve Türkiye ekonomisinin gelişimi için proje ve hizmet üretmeye devam etmesi önemli” dedi.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi (DOSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Ersan Özsoy, Başkanvekili Levent Eski, yöneticiler Kemal Işık, Abdullah Bilaçlı, Türk Ceyhan, Erkut Dikici ve Celal Kırayoğlu ile DOSAB Bölge Müdürü Serhat Şengül, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay’ı ziyaret etti. Ziyarette, BTSO’nun 26 Ekim Perşembe günü gerçekleştirilecek, meclis ve yönetim seçimleri gündeme geldi.

Özsoy: Desteğimiz Burkay ve Ekibine

DOSAB Başkanı Ersan Özsoy, 128 yıllık geçmişe sahip BTSO’nun Türkiye’nin en önemli ticaret ve sanayi odalarından birisi olduğunu vurguladı. BTSO’nun Türkiye’nin üretim, ihracat ve istihdamına güç katan çok sayıda merkezi DOSAB’ta hayata geçirdiğini kaydeden Özsoy, DOSAB’lı sanayicilere katkılarından dolayı BTSO’ya teşekkür etti. BTSO ile DOSAB arasındaki işbirliğinin artarak devam etmesini istediklerini söyleyen Özsoy, “Bursa için birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam edeceğiz. Başkanımız İbrahim Burkay liderliğinde, Odamız 4 yıl boyunca büyük hizmetlere imza attı. Yeni seçim sürecinde de İbrahim Burkay başkanlığındaki ekibin Bursa ve Türkiye ekonomisinin gelişimi için proje ve hizmet üretmeye devam etmesi önemli. Bu süreçte DOSAB olarak her türlü desteği vermeye hazırız” ifadelerini kullandı.

Burkay: Ortak Akılla Hedeflerimize Ulaşacağız

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, “Bursa Büyürse Türkiye Büyür’ inancıyla Bursa’nın sanayi ve ticaretteki dönüşümüne liderlik ettiklerini söyledi. Türkiye ekonomisinin lokomotifi Bursa’yı, ‘Ortak Akıl’ vizyonuyla birlik ve beraberlik içerisinde geleceğe taşıyacak adımlar attıklarını dile getiren Burkay, “Bursa, bu başarılara ortak aklın gücüyle ulaştı. Kentimiz yeni hedeflerine de bu örnek birliktelik sayesinde ulaşacaktır. Bursa için hayata geçirdiğimiz projelere destek veren tüm iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarımıza teşekkür ediyorum. Zaferin cephanesi üretimdir anlayışıyla kentimiz ve ülkemiz için üretmeye, istihdam kazandırmaya ve yeni markalar oluşturmaya devam edeceğiz. Ülkemiz gelecek hedeflerine Bursa gibi şehirlerin yüksek performansı ile ulaşacaktır. Eşi bulunmaz bir sinerjiyle ülkesi ve kenti için çalışan, ortak bir vizyonla aynı hedefler doğrultusunda ter döken ve mesai harcayan tüm iş dünyası temsilcilerimizi yürekten kutluyorum” ifadelerini kullandı.