DOSAB Yönetimi Bursa Valisi İzzettin Küçük`ü Ziyaret Etti

Güncelleme: 29 Mayıs 2017, Görüntülenme:2815

6 Mayıs’ta yapılan 9.Olağan Genel Kurulunda görev alan DOSAB Yönetim Kurulu Bursa Valisi İzzettin Küçük’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ersan Özsoy, Başkan Vekili Levent Eski, yönetim kurulu üyeleri Burhan Çakır, Kemal Işık, Eyvaz Yılmaz, OSBÜK Delegesi Berk Noyan ve Bölge Müdürü Serhat Şengül hazır bulundu.

Özsoy, DOSAB olarak ekonomiye, kente ve ülkemize katma değer yaratma vizyonu ile hareket etiklerini belirterek, ‘’Kentin en büyük mülki amirlik makamı olan Bursa Valiliğimizin bu çalışmalarımızda geçmişte olduğu gibi gelecekte de bizlere destek vereceğine olan inancımız tamdır. Hep birlikte kentimizin ve sanayimizin lokomotifi olan DOSAB’da mevcut üretim potansiyelini güçlendirmek için çalışacağız. Bursa’ya daha fazla katma değer sağlamak adına bazı projeleri hayata geçireceğiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bursa Valisi İzzettin Küçük ise seçilen yönetimin başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını belirtti. Ersan Özsoy, Vali Küçük’e üzerinde Bursa’nın simgelerini barındıran bir anı plaketi takdim etti.