DOSAB HEYETİ YILIN VALİSİ KARALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Güncelleme: 1 Mart 2016, Görüntülenme:3727

Dünya şehircilik ve kentsel tasarım projeleri alanında en profesyonel yarışma olan Golden City Awards 2016 Marka Şehirler Yarışmasında, “En Başarılı Kent Valisi” ödülüne layık görülen Vali Münir Karaloğlu, tebrikleri kabul etmeye devam ediyor.

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi (DOSAB) Başkanı Ferudun Kahraman ve Yönetim Kurulu Heyetini Makamında kabul eden Vali Karaloğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ‘Ulu Şehir’ için yapacağı çalışmaların artarak devam edeceğinin bir kez daha altını çizdi.

Vali Karaloğlu’nu ‘En Başarılı Kent Valisi’ seçilmesinden dolayı kutlayan DOSAB Başkanı Ferudun Kahraman ise, “Elde etmiş olduğunuz bu başarıların şehrimizin büyümesi ve daha ileriye götürülmesinde önemli katkılarının olduğu inancındayım. ‘Ulu Şehir’ Bursa’nın marka kent haline gelmesinde göstermiş olduğunuz çabaların sonucu olarak görüyorum bu ödülü. Biz DOSAB olarak teşekkür ediyoruz, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyoruz” dedi. Vali Karaloğlu’na başarı plaketi takdim eden heyet, daha sonra DOSAB olarak son dönemdeki çalışmaları ile ilgili kısa bir bilgi sundu.