DOSAB YÖNETİMİ SANAYİCİLERLE BİR ARAYA GELİYOR

Güncelleme: 3 Mart 2015, Görüntülenme:1674

DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Kahraman ve yönetim kurulu üyeleri, bölge katılımcısı sanayicilerle 15 günlük periyotlarda düzenlenen 'Kahvaltı Sohbetleri'nde bir araya geliyor.

Sektörel gruplar halinde yapılan Kahvaltı Sohbetleri Toplantıları, DOSAB Restoran'da 15-20 kişilik katılımla gerçekleştiriliyor. Kahvaltı Sohbetleri'nin ikincisi 3 Mart 2015 Salı sabahı otomotiv sektörü temsilcileri ile yapıldı.

Belirli bir gündemi olmayan toplantılarda; DOSAB ve DOSAB yatırımlarından, sanayicilerin Bölge Müdürlüğüne dair görüş ve önerilerine, sektörel ve ekonomik gelişmelerden iş dünyasını ilgilendiren güncel olaylara kadar çeşitli konular konuşuluyor.

DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Kahraman, Kahvaltı Sohbetleri Toplantıları ile ilgili yaptığı değerlendirmede, "Sanayicilerimizle bir araya gelmek, hem iletişim ve dayanışmamızın ilerlemesi hem de DOSAB'ın çalışmaları, DOSAB'dan beklentiler, görüş ve önerilerin ortaya konulması açısından son derece faydalı oluyor. DOSAB'da zaten birlik ve beraberlik kültürü öteden beri vardır. Başka türlü böylesi bir OSB ortaya çıkmazdı. Biz bu yönümüzü daha geliştirmek ve çıtayı hep daha yukarıya taşımak için çalışıyoruz" dedi.