BURSASPOR BAŞKANI RECEP BÖLÜKBAŞI`NDAN DOSAB`A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Güncelleme: 19 Ocak 2015, Görüntülenme:1809

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi (DOSAB), Bursaspor’un ilk ve ortaokul çocuklarına, bu hafta sonu başlayacak yarıyıl tatili hediyesi olarak başlattığı “O’nun Formasını da Sen Al” Kampanyasına bugüne kadarki en büyük katılımı 700 forma ile sağladı. Kampanyaya katılım nedeniyle, Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı, DOSAB Yönetimini ziyaret etti.

Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı’nın Mali Asbaşkan Kemal Kirevetözen ve Bursaspor Genel Müdürü İsmail Özdemir ile DOSAB Yönetimini ziyaretinde, DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Kahraman, Başkan Yardımcısı İlhan Sarı, Yönetim Kurulu Üyeleri Burhan Çakır ve Haluk Sami Topbaş’ın yanı sıra Fahrettin Gülener, Türk Ceyhan, Abdullah Bilaçlı, Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Atilla Parlamış, DOSABSİAD Başkanı Orhan Tezyaparlar ve Baanvekili Vedat Kantar karşıladı.

DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Kahraman, DOSAB ve bölge sanayicilerinin sosyal sorumluluk konusunda her zaman önde ve öncü olduklarını belirterek, “Bu kampanyayı son derece olumlu bulduk ve oybirliği ile evet dedik. Bursaspor, bu şehrin takımı ve markası. O’nun başarısı hepimizin başarısıdır. Bursaspor’u gençlerimize sevdirmek, onların kalbine Bursaspor sevgisini aşılamak gelecek için önemli. Kampanyanın daha çok çocuğumuza ulaşması için üzerimize düşeni yerine getirdiğimize inanıyoruz. Şahsınızda yönetim kuruluna ve Bursaspor’umuza başarılar diliyor, yeni şampiyonluklar bekliyoruz” dedi. DOSAB’ın kampanya katılımı kapsamındaki formalar, bölgeye yakın İstemiye, Panayır ve Demirtaş gibi mahallelerdeki çocuklara ulaştırılacak.

Recep Bölükbaşı yaptığı açıklamada DOSAB Başkanı Ferudun Kahraman’a ve yönetim kurulu üyelerine kampanyaya yapmış oldukları katkıdan dolayı teşekkür etti. Bölükbaşı “İlk defa organize edilen ve çok anlamlı olan bu kampanyamıza 700 forma ile destek verdiğiniz için Bursaspor camiası adına sizlere çok teşekkür ediyorum. Hem Bursa hem de Bursaspor bilinçliliği ve sevgisini arttırmak adına gerçekleşen bu projeyi çok önemsiyoruz. Şampiyon olduğumuz 2010 yılında DOSAB olarak A Takımımızın şuanda kullanmış olduğu otobüsü hediye etmiştiniz. DOSAB benim de uzun süre içinde bulunduğum bir organize sanayi bölgesi. Bu bölgenin yapısını, büyüklüğünü, sosyal sorumluluk çalışmalarını iyi biliyorum" dedi.

Bölükbaşı ve DOSAB yöneticileri daha sonra, Bursaspor’un içinde bulunduğu mali durum, transfer çalışmaları ve projelerle ilgili bilgi alışverişinde bulundu.

Haberin videosu için tıklayınız

Bursaspor Resmi İnternet Sitesi Haberi için tıklayınız

Kampanya Katılım Listesi için tıklayınız