DOSAB, Bursaspor Basketbol Takımını ağırladı

Güncelleme: 14 Mayıs 2024, Görüntülenme:604

DOSAB Yönetim Kurulu, Bursaspor Basketbol Takımına sezonun son maçı olan Fenerbahçe maçının ardından düzenlenen veda yemeğinde ev sahipliği yaptı.

Bu sezon Bursaspor İnfo Yatırım olarak Basketbol Süper Ligi'nde mücadele veren yeşil beyazlılar, aynı zamanda ülkemizi FİBA Basketbol Şampiyonlar Ligi'nde temsil etti.

DOSAB'ın enerji şirketi DOSEN ile forma sırt sponsoru olarak destek verdiği Potanın Timsahları, ligde normal sezonu Bursa'da Fenerbahçe Beko maçıyla tamamladı. Dolu tribünler önünde oynanan ve iki uzatma sonunda Fenerbahçe'nin üstünlüğüyle sona eren maç büyük heyecana sahne oldu. Bursaspor bu maçı kazansaydı play offa 7.sıradan girecekti ancak kaybettiği için ligi 9.sırada tamamladı ve ploy off dışı kaldı.

Sezonun sona ermesi nedeniyle, Bursaspor Basketbol Başkanı Sezer Sezgin, yöneticiler, Coach Serhan Kavut, teknik ekip ve tüm oyuncular pazartesi günü DOSAB Restoran'daki veda yemeğinde buluştu.

DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Levent Eski'nin ev sahipliği yaptığı veda yemeğine bölge yöneticileri ve bazı sanayiciler de katıldı.

SEZER SEZGİN: DOSAB'IN DESTEĞİ ÇOK KIYMETLİYDİ

Bursaspor Basketbol Başkanı Sezer Sezgin, veda yemeğinde yaptığı konuşmada, harcadıkları bütçeye göre başarılı sayılacak bir sezon geçirdiklerini hatırlattı ve "DOSAB gibi kıymetli destekçilerimiz ile birlikte bu yolculuğu yürümekten büyük keyif aldık. Bursa'da basketbol heyecanını ve ateşini geçmişte olduğu gibi yine büyütmek için bu şehrin daha büyük desteğine ihtiyacımız var. Bu şehrin önemli sanayi bölgelerinden birisi olan DOSAB'dan sponsorluk desteği almamız çok önemli ve kıymetli oldu. Umarım bu birlikteliğimiz devam eder. Ben tüm takımım adına başta DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Levent Eski olmak üzere tüm yöneticiler, sanayiciler ve çalışanlara deşekkür ediyorum" dedi.

LEVENT ESKİ: UMARIM TÜM BURSA BASKETBOL TAKIMIMIZIN DESTEKÇİSİ OLUR

DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Levent Eski de yemekte yaptığı konuşmada, özellikle son Fenerbahçe maçında tribünde büyük bir heyecan yaşadıklarını belirterek, bu maç ve tüm sezondaki gayretleri için yöneticiler, teknik ekip ve oyunculara teşekkür etti.

Eski, "Biz de DOSAB Ailesi olarak bu şehrin takımı Bursaspor'a destek vermekten dolayı mutlu olduk. Ümit ediyoruz ki, tüm Bursa basketbol takımımızın arkasında olup desteğini önümüzdeki dönemde de sürdürür ve daha güzel günler yaşarız. Çünkü Bursa sporun her noktasında güzellikler yaşamayı hak ediyor. Bizler bu yıl kulübe destek verirken, aynı zamanda aldığımız 180 kadar kombine bilet ve oluşturduğumuz DOSAB Tribünü ile sanayicilerimizi, çalışanlarımızı maçlara götürdük. Bu sezon için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Daha sonra Bursasporlu basketbolcular ve teknik ekibin imzaladığı Şampiyonlar Ligi topu ve yeşil beyazlı forma Bursaspor Basketbol Başkanı Sezer Sezgin tarafından DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Levent Eski'ye verildi.bursaspor basketbol dosab
bursaspor basketbol dosab restoran (2)
bursaspor basketbol dosab restoran (3)
sezer sezgin levent eski
levent eski sezer sezgin