Bursaspor Basketbol’dan DOSAB’a ziyaret

Güncelleme: 28 Eylül 2023, Görüntülenme:1858

Bursaspor Basketbol Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Sezgin, Yönetim Kurulu Üyeleri Yalçın Cambaz ve Onur Çelikyay ile birlikte Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi (DOSAB) Yönetim Kurulu'nu ziyaret etti. DOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Levent Eski ve yöneticiler Engin Ocak, Orhan Tezyaparlar ve Osman Sönmez, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirip, 30 Eylül'de başlayacak Türkiye Basketbol Süper Ligi yeni sezonunda Bursaspor İnfo Yatırım olarak mücadele edecek Yeşil Beyazlı Takıma başarı dilediler.

DOSAB Başkanı Levent Eski, Bursaspor ve Tofaş’ın basketbolda lokomotif iki kulüp olduklarını hatırlatarak, “Gönlümüz istiyor ki Bursa daha ileri düzeyde bir basketbol şehri olsun. Bursaspor, özellikle geçtiğimiz iki yılda hem Avrupa’daki hem de Türkiye Ligindeki başarıları ile bu anlamda büyük bir ivme kattı. Alt yapıya önem vermesi de basketbol adına sevindirici oldu” dedi.

Ziyarette DOSAB Başkanı Levent Eski’ye forma hediye eden Bursaspor Basketbol Başkanı Sezer Sezgin, yeni sezon öncesi kurdukları kadro ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.bursaspor basketbol dosab ziyaret int
bursaspor basketbol dosab ziyaret levent eski sezer sezgin